mmeegroup.cz

Jsme součástí vašeho růstu


Petr Jan Křen


Petr Jan Křen

je expertem na budování, rozvoj, vedení týmů a life & business transformation leadership celkově. Zabývá se  byznys mentoringem a koučinkem. Jeho další expertní oblastí je efektivní zlepšování vztahů, jak v osobním životě, tak v pracovním prostředí.

Čerpá ze svých bohatých životních a podnikatelských zkušeností, které neustále doplňuje o nejnovější trendy.

Petr Jan v letech 1993 až 2013 vybudoval jednu z nejúspěšnějších obchodních a finančně poradenských sítí v rámci evropského OVB Holdingu a.g.. Jeho tým čítal přes 800 poradců a manažerů, kteří společně s ním dosáhli provizního obratu obratu přes 2 miliardy Kč. Za dobu 20 let aktivní kariéry Petr Jan a jeho tým ovlivnili pozitivním způsobem finanční situaci desítkám tisíc klientů a pomohli jim realizovat jejich finanční cíle.

Současně se Petru Janovi díky jeho metodám budování, rozvoje, vedení a leadershipu podařilo pozitivně ovlivnit život stovkám jeho spolupracovníků, kteří si díky spolupráci s ním mohli splnit své osobní i podnikatelské cíle. Velká část z nich stále v dnešní době úspěšně podniká, či má významné manažerské pozice.

Součástí jeho životní cesty je však rovněž osobní vyhoření, deprese, kardiostimulátor či podnikatelská selhání. Petr Jan si prošel osobní transformací, díky které si ujasnil své životní poslání. Tím je podpora a rozvoj lidí, týmů, firem. Jejich růst, efektivní fungování a komunikace. Propojení všech součástí našeho života v jeden fungující celek. Petrova filosofie, která je obsažena v jeho mottu:” Vybuduj sebe, vybuduj lidi, vybuduj firmu”, se prolíná jako červená nit jeho přístupem k jeho klientům ať již na osobních konzultacích nebo na seminářích či přednáškách.

V rámci akademie, kterou Petr Jan založil, vytvořil také rozvojový a transformační program Milionový leader, který obsahuje to nejlepší z jeho osobních, podnikatelských a byznysových zkušeností. Ve svých přednáškách a seminářích předává své know-how a tajemství, jakým způsobem se mu podařilo ze ztrátového byznysu udělat během několika let úspěšný, fungující a ziskový byznys. 

Vice info na www.petrjankren.cz.”

fotka
Chcete více informací?